Panel používateľa

Canon Pixma MG8250

Canon Pixma MG8250

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Farebné multifunkčné zariadenie Canon Pixma MG8250 s Wi-Fi

60 € s DPH

50 €

Dostupnosť: Skladom
skladom: 1 ks

Výrobca: Canon

Našli ste v inom obchode lepšiu cenu alebo sa Vám zdá vysoká?

Napíšte nám, radi ju upravíme.

Tonery 90% + 2 náhradné tonery

• Canon PIXMA MG8250 (5293B006)

Špičkové multifunkčné zariadenie s bezdrôtovým pripojením.
Inteligentný dotykový systém.
6 samostatných atramentov, rozlíšenie až 9 600 dpi, kvalita kvapôčok atramentu o minimálnom objeme 1 pl.
Rýchlosti tlače 12,5 obr./min čiernobielo a 9,3 obr./min farebne podľa normy ISO ESAT.
Fotografie formátu 10 × 15 cm za približne 20 s
Skenovanie 35mm filmov.
Automatická obojstranná tlač.
Tlač z filmov v kvalite Full HD.
PIXMA Cloud Link.
AirPrint: AirPrint umožňuje bezdrôtový tlač fotografií, e-mailov, webových stránok a ďalších dokumentov aj bez nainštalovaných ovládačov.
Výnimočne kvalitná tlač pri vysokej rýchlosti Toto vysoko výkonné multifunkčné zariadenie s 6 atramentmi, ktoré je ideálne pre nadšencov do fotografovania, poskytuje tlačové rozlíšenie až 9 600 dpi zaisťujúce výnimočne detailné farebné fotografie a snímky bez zrnenia. Technológia tlačových hláv FINE, ktorá je najlepšia vo svojej triede, od spoločnosti Canon s kvapôčkami atramentu o minimálnom objeme 1 pl pomáha poskytovať bezokrajová tlač formátu 10 × 15 cm s ohromujúcou kvalitou, akú ponúkajú fotolaboratória, za približne 20 sekúnd. Navyše ponúka pôsobivé rýchlosti 12,5 obr./min pre čiernobiele dokumenty a 9,3 obr./min pre farebné dokumenty stanovené podľa normy ISO ESAT.
Jednoduchá navigácia Používajte pohodlne požadovanej funkcie pomocou inteligentného dotykového systému poskytujúceho intuitívne a jednoduché ovládanie dotykového panelu integrovaného do povrchu zariadenia PIXMA so zabudovaným farebným displejom TFT s uhlopriečkou 7,5 cm.
Rozšírené možnosti pripojenia Vstavané rozhranie Wi-Fi uľahčuje zdieľanie v domácnosti. Aplikácia Easy-PhotoPrint umožňuje priamu tlač z mobilných zariadení a priame skenovanie do mobilných zariadení.
Tlač typu Cloud Prechádzajte svoje obľúbené fotografie a tlačte ich priamo na tlačiarni z online albumov na webe CANON iMAGE GATEWAY a softvéru Picasa od spoločnosti Google. Pristupujte k požadovaným kalendárom, kancelárskym potrebám a iným šablónam bez toho aby ste potrebovali počítač. Tlačte odkiaľkoľvek pomocou služby Google Cloud Print.
Všestranná manipulácia s médiami Zažite všestrannosť s automatickou obojstrannou tlačou a používajte obe strany papiera či s dvoma spôsobmi podávania papiera, ktoré vám umožní vložiť súčasne fotografiu a bežný papier. Tlačte priamo na kompatibilné disky CD, DVD a Blu-ray pomocou funkcie priamej tlače na disky.
Skenovanie 35mm filmov Digitalizujte svoje 35mm filmové negatívy a diapozitívy pomocou vysokokvalitného skenera CCD s rozlíšením až 4 800 dpi.
Ekologické funkcie Zistite pomocou funkcie ECO Information, koľko ušetríte CO2 a papiera pri obojstrannej tlači, aby ste videli, ako prispievate k ochrane životného prostredia. Šetrite energiu použitím automatického vypínania nastavte tlačiareň tak, aby sa vypla, ak nie je používaná po stanovené množstvo času.
Zdokonalený softvér Premeňte okamihy zo svojich filmov na nádhernej výtlačky pomocou unikátnej funkcie spoločnosti Canon pre tlač z filmov v kvalite Full HD. Medzi nové funkcie patrí spájanie rámčekov a tlač s rozvrhnutím umožňujúca vytvárať pozoruhodnejší snímky. Urobte svoje fotografie ešte viac vzrušujúce použitím filtrov zábavných efektov pomocou softvéru Easy-PhotoPrint EX. Použite softvér Easy-WebPrint EX skombinujte skrátených informácií z niekoľkých webových stránok, takže vytlačíte len to, čo z webu potrebujete. Buďte kreatívni s online službou CREATIVE PARK PREMIUM, ktorá vám umožňuje sťahovať fotografie, ilustrácie, výrobky z papiera a ďalšie materiály od medzinárodne uznávaných fotografov a umelcov.
Špecifikácie FUNKCIE TLAČIARNE

Rozlíšenie tlače: Až 9 600 ¹ x 2 400 dpi
Tlačový stroj: Technológia InkJet, 6 samostatných atramentov, 6 farebná systém s minimálnym objemom kvapôčok 1 pl, tlačová hlava FINE a systém ChromaLife100 +
Rýchlosť tlače v kvalite fotolaboratória: Bezokrajová tlač 10 × 15 cm: pribl. 20 sekúnd (štandardne) ¹
Rýchlosť čiernobielej tlače: ESAT: pribl. 12,5 obr. / Min ¹
Rýchlosť farebnej tlače: ESAT: pribl. 9,3 obr. / Min ¹
FUNKCIE SKENERA

Typ skenera: Plochý farebný skener CCD s jednotkou filmového adaptéra
Skenovanie filmov: Jednotka filmového adaptéra (FAU) pre 6 políčok 35 mm filmu (negatív / pozitív) alebo 4 diapozitívy 35 mm v rámčekoch
Optické rozlíšenie skenera: Až 4 800 × 4 800 dpi ¹
Rýchlosť skenovania A4 (reflexné): Pribl. 7 sekúnd ¹
Farebná hĺbka skenovania: Skenovanie na plochom skeneri: 48-bitový vstup / 24 bitový výstup (16bitový/8bitový pre každú zložku RGB)
Poltóny / odtiene sivej: Skenovanie na plochom skeneri: 16bitový / 8 bitové
Kompatibilita: TWAIN / WIA
Efektívna šírka skenovania: A4/LTR (216 × 297 mm)
Balík OCR: Áno (MP Navigator EX)
FUNKCIE KOPÍRKY

Farebné / fotografické kopírovanie: Áno
Rýchlosť kopírovania farebných dokumentov:
SFCOT: pribl. 14 sekúnd ¹
Sešat: pribl. 7,6 obr. / Min ¹
Viacnásobné kopírovanie: max 99 kópií
Zoom: 25 až 400% s krokom 1% a prednastavené pomery (prispôsobenie veľkosti stránky, A5 na A4, B5 na A4, A4 na A5 a A4 na B5)
ROZHRANIE A SOFTWARE

Typ a veľkosť displeja: Farebný displej TFT s uhlopriečkou 8,8 cm, inteligentným dotykovým systémom a technológiou rýchleho ovládania
Typ rozhrania – PC / Mac:
USB 2.0 Hi-Speed
Bluetooth verzia 2.0
Ethernet: 10/100 Mb / s (automatické prepínanie)
Wi-Fi: IEEE802.11 b / g / n
VŠEOBECNÉ VLASTNOSTI

Rozmery (Š x H x V) 470 × 396 × 199 mm
Hladina akustického hluku: Pribl. 46,5 dB
Hmotnosť: Pribl. 10,7 kg
Zdroj napájania: 100–240 VAC, 50/60 Hz
Spotrebný materiál
Canon CLI-526Bk, čierna • Canon CLI-526C, azurová • Canon CLI-526M, purpurová • Canon CLI-526Y, žltá • Canon CLI-526 C/M/Y Pack

Trieda: A
Technológia tlače: Atramentová
Rozhranie: LPT, USB
Funkcie: Kopírovanie, skenovanie, LAN (sieťová)
Farebnosť: Farebná
Formát papiera: A4

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info