SAMSUNG LTN154P3-L04
SAMSUNG LTN154P3-L04 15.4" LCD WSXGA+ 1680x1050 30 pin Čítajte viac
1 (1 ks)
Výrobca: Samsung
Popis
Compatibility: LTN154AT07
Size: 15.4-inch WideScreen (13.1"x8.2")
Resolution: WSXGA+ (1680x1050)
Type: Glossy Backlight
Type: CCFL 1-Bulb Backlight
LVDS (1 ch, 6-bit) , 30 pins Connector